Fotky z expedice Škoda, QTH Hřebečná

(Fotky jsou digitálně upraveny (zesvětleny, ořezány). Také jsem je zmenšil už v programu a ne v TAGu, aby nahrávání netrvalo tak dlouho. Kvalita snad moc neutrpěla.

Náš přenosový vůz
Náš přenosový vůz, vyfocený z našeho balkonu. Za zábradlím jsou vidět raketová sila.

Kolektivní foto po příjezdu
Kolektivní foto těsně po příjezdu. Zleva: Šek Suchá, Míra, Jestřáb, Indián a Škodák Suchá.

Těsně po příjezdu
Už na místě. Zleva: Šek Suchá, pomocník Míra (ten vysoký), pod ním s kabelem Jestřáb Suchá, vzadu Škodák Suchá a ten s rukama v kapsách (ten nejdůležitější) jsem já, Pedro.

Indián s Mírou
Míra (nevysílá, přijel nám pomoct postavit stožár) a Indián Suchá. Tváří se jako ostřílení hoši, které nemůže nic zaskočit...

Měření PSV :-)
Už na místě. Zleva Mírova šunka, vedle ní naše žihadlo. Zrovna máme anténu jen tak opřenou o zem (bez stožáru) a koukáme, jaké asi tak může mít PSV. Vypadá to, že dobré.

Anténa na dvěstěžáru
Naše anténa na sto(dvěstě)žáru.

Žranice
Indián s Mírou se tláskají. Jestřáb si už nakřečkoval a teď prchá...

Indián v kokpitu Žihadla
Indián v kokpitu naší limuzíny. Ten rohlík vzádu v kelímku, to je moje česneková pomazánka. Za Indiánem to oko, to je Jestřáb. Krz věnec volantu je vidět děrný štítek s mojí adresou na QSL a s lokátorem Hřebečné.

Borec a Borec - bratři vysílači
Ghostbusters v akci. Vlevo Škodák, vpravo Jestřáb. Zleva na palubovce: PA, All 296 s PSV metrem, All295, moje hodinky, CDčka, radio, equalizér. Na pravé sluneční cloně si prosím povšimněte mých slunečních brýlí. Je zde prostě vše, co je na expedici potřeba...

Indián - veselá a hravá fotka
Indián. A to nic nepil. Ani nekouřil. Prostě happy, pohodička. Ten maskovaný vpravo je Škodák. Ten modrý baťůžek nahoře jsem vyhrál a ten žlutý je můj oblíbený, chodím s ním do školy.

Šek skládá stan
Šek vstává a balí stan. Na snímku je vidět, jak to bylo brzo: vpravo je ještě tma.

Happy Šek
Už vysmáto: voda na čaj se vaří, je hej.

Spadlá anténa
Moje anténa po pádu. Ten s tou useknutou hlavou je Jestřáb (anténa je důležitější).

Spadlá anténa -kolektivní foto
Škodák, Šek, Indián, Jestřáb a moje anténa. Podívejte se na její radiály, ta dopadla. Ještě že to odnesly jenom ty radiály.

Spadlá anténa - detail
Detailní záběr...

Těsně před odjezdem
Náš přenosový vůz před odjezdem. Zleva: můj baťoh, Indián, v kokpitu Jestřáb, v kufru Šek, Škodák s igelitkou, zcela vpravo je ještě noc (tak brzo jsme vyjížděli).