Fotky z expedice Kontakt Klínovec


Náš přenosový vůz zevnitř. Budík ukazuje 9:20 hodin, čas odjezdu. Vpravo AČ-ČA a NČ-ČN slovník, pod tím moje radiostanice, vypůjčené SWRčko a atlas světa.


Po příjezdu: Tomáš zapojuje stanici a SWRčko.


Montáž antény: snažili jsme se zlepšit mizerné PSV antény protáhnutím radiál (napojovali jsme drátky a píchali je do země, kupodivu to fungovalo :-)).


Detail energetické zásobárny: za sedačkou spolujezdce je UPSka - počítačový zdroj (to šedivé), mezi sedačkama je největší žrout: 150W topení, za sedačkou řidiče je 125Ah autobaterie (Kolte díky). Na sedačce je můj oblíbený baťoh,s kterým chodím do školy :-).


Tom Nejdek, přenosový vůz, vodárna, antény (na špagátu od té velké seděl pták, ale mezitím odletěl).


Stává se i profesionálům: než jsem stihl na Toma houknout, že má prst před uzávěrkou, už to zmáčknul.....


Tak to jsem já. Jsem moc daleko, ale nevadí, alespoň vidíte tu louži, která přes noc napršela a já do ní v noci, při přepojování zdroje, šlápl. Ještěže jsme měli multifunkční kamna: stačilo pár spojení a za půl hodiny byla bota i s ponožkou a vložkou suchá..... Jo a s naším autem stojím takhle blbě proto, že jsme měli krátký koax.....Tak tohle krásné a spolehlivé autíčko nám v červenci 1999 někdo ukradl... Tímto bych chtěl poděkovat všem CBčkářům a ostatním, kteří po něm pátrali a měli oči na šťopkách, zejména pak Kevinovi Cheb a Tučňákovi Karlovy Vary, ten si SPZ KVC 20-82 pamatuje dodnes. Auto se však přes veškerou snahu najít nepodařilo.

Pedro, listopad 2000