Pedro

Ahoj!

Dávno tomu, co jsem jezdil na kole. Teď, na konci roku 2011, kdy toto edituji, tak přemýšlím, zda tyto cyklostránky držet při životě, nebo je pohřbít. Dal jsem si s nima práci, tak je ještě chvíli nechám. Napište mi na e-mail svůj názor, co si o nich myslíte. Díky.

Většinu statisticko-historických údajů o popisovaných místech jsem čerpal zejména z knihy Západočeský kraj A-Z od Jana Kumpery (vřele doporučuji), dále potom z mapy Karlovarsko 1:50 000 od Geodézie ČS, a.s. a z mapy Západočeské lázně 1:100 000 od Kartografie n.p. (1979). V souladu s platným autorským zákonem jsou na konci každé trasy odkazy na použitou literaturu.

Všechny popisované trasy začínají u Tržnice. U všech popisovaných tras předpokládám alespoň minimální znalost Karlových Varů.

Některé odkazy nejsou na první pohled vidět - nemají podtržení. Udělal jsem to schválně - pokud si budete trasy tisknout, podtržení by se tam nemělo objevit a nebude tak rušit. Pokud si budete text číst, logicky přijdete na to, kde odkazy jsou. Pokud máte prohlížeč Opera, máte hledání jednodušší - přepněte si z "document mode" na "user mode" a všechny odkazy se objeví standardně.

Šťastnou cestu!